Smaki-maki
Мережа доставки
суші та піци
Завантажити
Меню
Доставимо до 29 хв
АБО ЗАПЛАТИМО ЗА СПІЗНЕННЯ

1 хв = 1 грн

-120 грн
Кілограм (40 шт)
1000г
Кілограм (40 шт)
Філадельфія, Теплий рол Сирний, Сирний, Спайсі рол з лососем темпура, Запечений рол з тамаго

Дракон: як символ Японії став популярним ролом

З самого дитинства ми чули історії про міфічних істот, серед яких досить виділяється дракон. Однак наше уявлення відрізняється від того, як він представлений в японській культурі – як доброзичливий, поблажливий звір-помічник. Завдяки йому можна замовити з доставкою суші ІФ, які мають однойменну назву, і вважаються найбільш смачними у всьому світі. Так що ж означає ця міфічна істота і чому ці роли так цінуються?

Символ Японії та його значення в культурі

В японській міфології дракон – істота, що має дві лапи і крила, а також по три гострих кігтя. Цікаво, що відображення азіатських драконів далеке від того, яких істот ми звикли бачити в європейських казках, або, наприклад, в кінофільмах.

На відміну від міфів інших країн, дракон в Японії втілює не жах і руйнування, а спокій і благополуччя. Ця істота прийшла в японську міфологію з Китаю, зазнавши при цьому певних змін.

Японці вважали, що якщо ставитися до нього шанобливо і з повагою – то він міг подарувати людям багатство і виконати будь-яке їхнє бажання. Також вважалося, що він міг приймати вигляд людини, подорожуючи по безкрайніх просторах світу.

В сучасності образ цієї міфічної істоти все ще важливий для японців, однак такого обожнювання і віри, як раніше, вже немає. Сьогодні він – найпопулярніший символ країни, який можна зустріти буквально всюди: на будинках, храмах, в сувенірних лавках, малюнках і так далі.

Сучасний японський звір є символом удачі, успіху, а також захисником від поганих сил і негативної енергії. Крім того, сьогодні дракони стають все більш популярними навіть за межами Азії, а все завдяки мультимедійному і книжному контенту, де такі персонажі зустрічаються все частіше і привертають увагу громадськості.

Рол Дракон: як з’явився і чому популярний

Однак попри те, що дракон – символ Азії, роли з однойменною назвою були винайдені зовсім в іншому місці. А саме – в Сполучених Штатах Америки.

Сьогодні не тільки в Америці, але і у всьому світі цей рол відносять до найдорожчих, преміальних і найсмачніших. А все завдяки тому, що він містить у своєму складі унікальний інгредієнт – вугра.

Приготувати його можна різними способами, завдяки чому існує кілька видів – Зелений, Золотий та інші. Видозмінюються додаткові начинки, оформлення і соуси, однак наявність вугра є обов’язковою для цієї страви. Крім нього можуть використовувати лосося, сир, авокадо, огірок, ікру летючих риб, а також соуси – унагі та соєвий.

Попри те, що цей рол був винайдений за межами Японії, там він отримав вельми позитивні відгуки. Так, сьогодні в багатьох ресторанах в Азії, де готують суші та роли, можна зустріти цю страву з цікавими варіантами подачі та начинки.

Читайте також
21
January
Веганська піца: особливості та популярні начинки

Сьогодні піклуватись про власне здоров’я та вести активний спосіб життя стало дуже модно та актуально. А тому, замовляючи піцу у ресторані https://if.smaki-maki.com/, можна зробити вибір на користь більш корисних страв. Наприклад, веганських, які мають свої особливості й нічим не гірші з м’ясні варіанти. Вегетаріанська піца: усе, що потрібно знати Наскільки узагалі піца може вважатись веганською […]

29
December
ТОП-5 ролів без риби в меню Smaki-Maki

Замовити суші ІФ можуть не тільки справжні цінителі морепродуктів і рибки, але й ті, кому вони не дуже подобаються. Для цього ми придумали безліч варіантів страв, де немає м’яса, і представляємо топ-5 найсмачніших з них. Вегетаріанські суші: смачно і корисно   Відсутність риби не робить роли і суші менш смачними, і ми легко доводимо це, […]

03
December
У чому криється секрет довголіття японців

У всьому світі Японія вважається справжнім рекордсменом за кількістю довгожителів. А щоб дізнатися, чому так – замовте роли у Франківську, щоб доторкнутися до їх системі харчування і унікальної культури. Секрет довголіття – в унікальному харчуванні Японський раціон – одна з причин, чому в цій країні живуть довше. Що ж в ньому приховано і що варто […]

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Smaki-Maki .