Smaki-maki
Мережа доставки
суші та піци
Завантажити
Меню
Доставимо до 29 хв
або отримай рол/піцу в подарунок
-184 грн
Кілограм
970г
Кілограм
Філадельфія Мікс, Теплий сирний, Сирний з лососем, Рол з печеним лососем (не належить до категорії теплих)      

Дракон: як символ Японії став популярним ролом

З самого дитинства ми чули історії про міфічних істот, серед яких досить виділяється дракон. Однак наше уявлення відрізняється від того, як він представлений в японській культурі – як доброзичливий, поблажливий звір-помічник. Завдяки йому можна замовити з доставкою суші ІФ, які мають однойменну назву, і вважаються найбільш смачними у всьому світі. Так що ж означає ця міфічна істота і чому ці роли так цінуються?

Символ Японії та його значення в культурі

В японській міфології дракон – істота, що має дві лапи і крила, а також по три гострих кігтя. Цікаво, що відображення азіатських драконів далеке від того, яких істот ми звикли бачити в європейських казках, або, наприклад, в кінофільмах.

На відміну від міфів інших країн, дракон в Японії втілює не жах і руйнування, а спокій і благополуччя. Ця істота прийшла в японську міфологію з Китаю, зазнавши при цьому певних змін.

Японці вважали, що якщо ставитися до нього шанобливо і з повагою – то він міг подарувати людям багатство і виконати будь-яке їхнє бажання. Також вважалося, що він міг приймати вигляд людини, подорожуючи по безкрайніх просторах світу.

В сучасності образ цієї міфічної істоти все ще важливий для японців, однак такого обожнювання і віри, як раніше, вже немає. Сьогодні він – найпопулярніший символ країни, який можна зустріти буквально всюди: на будинках, храмах, в сувенірних лавках, малюнках і так далі.

Сучасний японський звір є символом удачі, успіху, а також захисником від поганих сил і негативної енергії. Крім того, сьогодні дракони стають все більш популярними навіть за межами Азії, а все завдяки мультимедійному і книжному контенту, де такі персонажі зустрічаються все частіше і привертають увагу громадськості.

Рол Дракон: як з’явився і чому популярний

Однак попри те, що дракон – символ Азії, роли з однойменною назвою були винайдені зовсім в іншому місці. А саме – в Сполучених Штатах Америки.

Сьогодні не тільки в Америці, але і у всьому світі цей рол відносять до найдорожчих, преміальних і найсмачніших. А все завдяки тому, що він містить у своєму складі унікальний інгредієнт – вугра.

Приготувати його можна різними способами, завдяки чому існує кілька видів – Зелений, Золотий та інші. Видозмінюються додаткові начинки, оформлення і соуси, однак наявність вугра є обов’язковою для цієї страви. Крім нього можуть використовувати лосося, сир, авокадо, огірок, ікру летючих риб, а також соуси – унагі та соєвий.

Попри те, що цей рол був винайдений за межами Японії, там він отримав вельми позитивні відгуки. Так, сьогодні в багатьох ресторанах в Азії, де готують суші та роли, можна зустріти цю страву з цікавими варіантами подачі та начинки.

Читайте також
21
August
Які гриби використовуються для приготування піци

Гриби – один з найпопулярніших видів начинок у піцах, які можна зустріти на теренах ресторану Smaki-Maki. А про те, які саме види грибів використовують, а ще – яку користь вони несуть, читайте далі у статі. Найпопулярніші види грибів для піци Сьогодні для приготування піци використовують як мінімум десять різновидів грибів у залежності від регіону приготування, […]

08
August
Базилік: король приправ та піци

Серед найпопулярніших інгредієнтів у піці в Івано-Франківську варто відзначити не салямі або ковбаски, а таку незвичну приправу, як базилік. А детальніше про неї та її особливості — далі у статі.  Все, що ви хотіли знати про базилік Приправа, яка сьогодні знайдеться у кожного на кухні, потрапила у Європу з далекої Азії та Африки. Проте інгредієнтом […]

16
November
Топ-6 найпопулярніших піц в Італії

Не лише у ресторані https://if.smaki-maki.com/picza/ можна скуштувати найсмачнішу піцу, а й безпосередньо в Італії – країні, де вперше створили цей унікальний коржик. Чим же сьогодні тішаться італійці, й які піци вони обирають – далі у статі. Сицилійська Одна з найбільш популярних піц в Італії печеться саме у ресторанах на Сицилії. Там вона стає майже ідентичною […]

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Smaki-Maki .